Filmy relacja siostra-siostra, relacja chłopak-dziewczyna

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja siostra-siostra, relacja chłopak-dziewczyna. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jodi ma 16 lat i 190 cm wzrostu. I nigdy nie miała chłopaka. Czy rosły uczeń z wymiany zagranicznej sprawi, że coś się w tej kwestii zmieni?
16-letnia dziewczyna zakochuje się w tajemniczej osobie, która każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Dusza imieniem „A” codziennie żyje innym życiem, bez wpływu na to, kim będzie nazajutrz. Mimo to, młodych kochanków łączy niezwykle silne uczucie i przekonanie, że są w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Pod wpływem pewnych wydarzeń, zaczynają wątpić czy wspólna przyszłość jest możliwa. Ich miłość jest bezgraniczna, lecz czy odważą się podjąć ogromne ryzyko, by pozostać razem?
Dwudziestoparoletnia, początkująca dziennikarka April (Italia Ricci) próbuje zrobić karierę w jednej z bostońskich gazet, usiłując zaimponować swojemu pragmatycznemu szefowi. W ramach równowagi dla życia zawodowego, poświęca czas swoim najbliższym: owdowiałej matce Sarze, buntowniczej siostrze Brennie oraz babci. W chwili, gdy w jej pracy, rodzinie oraz na polu miłosnym - w osobie współpracownika Dominica, wszystko zaczyna zmierzać ku lepszemu, April od dawno niewidzianego wujka dowiaduje się, że ma raka.


Siedemnastoletnia Valeria mieszka ze starszą siostrą Clarą w uroczym domu ich matki Abril w Puerto Vallarta. Kobieta wydaje się nieobecna w życiu swoich córek, więc Valeria nie chce informować jej o tym, że spodziewa się dziecka. W końcu jednak zaniepokojona sytuacją Clara dzwoni do matki. Abril przyjeżdża i z miejsca otacza obie dziewczyny kolosalnym wsparciem i czułością. Jej zaangażowanie dość szybko zaczyna mieć jednak niewiele wspólnego z typową, matczyną troską.
Pokrzepiająca opowieść osadzona w latach 50., w której Reese Witherspoon gra 14-letnią dziewczynkę przeżywającą pierwszą trudną lekcję miłości.
35-letni Jérôme (Jean-Claude Brialy), attaché ambasady z siedzibą w Sztokholmie, przybył do Talloires, niedaleko Annecy, aby sprzedać rodzinną posiadłość. Tu spotyka Aurorę (Aurora Cornu), rumuńską pisarkę, którą poznał sześć lat temu w Bukareszcie. Ona jest na wakacjach w willi nad jeziorem i przedstawia go gospodyni, pani Walter (Michèle Montel) i jej szesnastoletniej córce Laurze (Béatrice Romand). Ma w tym swój cel, ale Jérôme, który wkrótce się ma żenić, nie przywiązuje dużej wagi do tej sprawy. Aurora, pozbawiona inspiracji, chce wykorzystać jego i Laurę jako postaci do jej powieści. Laura nie ukrywa faktu, że jest w nim zakochana. Spędza długie chwile w jego towarzystwie. Nagle pojawia się 17-letnia Claire (Laurence de Monaghan), córka drugiego męża pani Walter. Ciało Laury pozostawiło go obojętnym, ale Claire go zaniepokoiła...
Kwiatkowscy mają dwoje dzieci – córkę Majkę i syna Filipa. Pewnego dnia przez przypadek trafia do ich domu Romek, który na stałe przebywa w domu dziecka. Rodzina postanawia stworzyć dla niego dom zastępczy. To pociąga za sobą niespodziewane konsekwencje – wraz z Romkiem u Kwiatkowskich zamieszkają „bliźniaczki z wyboru” – Eliza i Zosia. Dom pełen dzieci zaczyna tętnić życiem w zupełnie nowy sposób.

Klan

3,6
Na czele wielopokoleniowej rodziny Lubiczów stoją dziadkowie, Maria i Władysław. Pani Maria prowadzi aptekę w swoim domu na warszawskiej Sadybie. Pomaga jej córka Elżbieta. Druga córka, Dorota, jest zakonnicą. Starszy syn, Paweł, ceniony chirurg pracuje w szpitalu, a popołudniami dorabia w spółdzielni lekarskiej. Młodszy, Ryszard, jest hydraulikiem. Wraz z żoną Grażyną na próżno marzy o upragnionym dziecku. Wszystkie dzieci i wnuczęta często odwiedzają gościnne mieszkanie dziadków. Na krótko przed siedemdziesiątymi urodzinami seniorki rodowego klanu w domu Lubiczów pojawia się także ich jeszcze jedna córka Monika, od lat skłócona z rodzicami. Czyżby happy end? Nie, już pierwszy odcinek filmu zapowiada wielkie kłopoty.
Mostowiakowie to wielopokoleniowa rodzina – są tu dziadkowie: Lucjan i Barbara, czwórka ich dorosłych dzieci: Maria, Marta, Marek i Małgorzata, którzy mają już swoje własne ogniska domowe. Członków rodziny łączy niegasnąca miłość i zrozumienie. Dzieci nieustannie znajdują oparcie w dziadkach, bez względu na wagę spraw, czasem zabawnych, często jednak bardzo poważnych. Są dla siebie nawzajem podpora i zachętą, zarówno dzieci dla rodziców jak i dla starszego pokolenia. Choć i w tej rodzinie zdarzają się spory a nawet kłótnie – mimo to potrafią znaleźć rozwiązanie do przyjęcia przez wszystkich. To miłość sprawia, że rodzina jest silna.
Jak poznałem waszą matkę to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Ted'a (Josh Radnor), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segel) postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować, musi znaleźć odpowiednią kobietę, swoją prawdziwą miłość... W poszukiwaniach tych nieustannie pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), bezczelny człowiek mający obsesję na punkcie garniturów, który w każdej sytuacji widzi okoliczność sprzyjającą "wyrwaniu" jakiejś panny. W momencie kiedy Ted poznaje Robin (Cobie Smulders) sprawa się komplikuje. Nie ma on wątpliwości, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże, jak się później okazuje, los chce zupełnie inaczej...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…